Bill Gates poodkryl skutečné důvody jeho rozvodu s manželkou Melindou, svoji byli 25 let. Jeden z nejbohatších mužů planety přiznal, že za koncem manželství stojí i kromě plánu na ovládnutí světa jiná žena. Tou má podle všeho být zpěvačka Ilona Csáková.

Ačkoliv Csáková proti Gatesovi hlavně zpočátku pandemie koronaviru tvrdě vystupovala a vinila ho z celosvětové krize a jeho ďábelských vedlejších úmyslů s vakcínou, které Gates mimochodem dnes potvrdil, dle posledního vyjádření miliardáře k sobě dvojice našla cestu už během několika prvních vyměněných emailů.

„Všiml jsem si jejího statusu na sociálních sítích a upřímně mě fascinovala,“ vysvětluje v exkluzivním rozhovoru Gates. „Jako jedna z mála pochopila můj plán na ovládnutí světa a nebála se s tím jít na veřejnost. Věděl jsem, že její tvrzení nebude mít na moji činnost žádný vliv, přesto jsem její zápal pro celou věc ocenil a krátce poté Ilonu kontaktoval.“

„Dlouhé noci jsme si pak vyměňovali emaily nebo volali po Skype, a já jí pomalu poodkrýval všechny detaily mého plánu na ovládnutí světa. To mám mimochodem opravdu v plánu, ačkoliv mě to stálo manželství, musím dokončit, co mi bylo zadáno seshora. Rád bych to ale dělal s novou partnerkou po boku, proto jsem Ilonu včera požádal o ruku,“ šokoval miliardář.

Csáková podle všeho ke svatbě svolila a podle našeho zdroje si již najala skupinu odborníků a matematiků z ČVUT, kteří mají vypočítat polovinu z poloviny majetku jejího nastávajícího.

Sama zpěvačka naší redakci prozatím odmítla podat bližší informace, rozhovor však přislíbila v co nejbližší době.