Ačkoliv si Škoda Auto pevně stojí za tvrzením, že za zhruba dvoutýdenní odstávkou stojí nedostatek čipů do palubní elektroniky, whistleblower a zaměstnanec společnosti, jehož identita prozatím zůstává utajena, předkládá možné důkazy o manipulaci s očkovanými pomocí 5G vln.

Whistleblower z největší firmy vyrábějící automobily v Česku uveřejnil první sadu důkazů o šokujících skutečnostech, ke kterým docházelo během uplynulých dvou týdnů v závodech Škoda Auto v Mladé Boleslavě, Vrchlabí i Kvasinkách.

„Když ve Škoda Auto dokončili proočkování prakticky všech zaměstnanců, vedení se rozhodlo přerušit výrobu na 14 dní z důvodu nedostatku čipů. Pak mi došlo, že ty čipy píchají lidem pomocí vakcín, a proto jim furt chybí“ píše úvodem svého dopisu veřejnosti whistleblower.

„Já jsem byl jedním z posledních neočkovaných na pracovišti, pod helmou vždy pro jistotu navíc nosím alobalovou čepičku. Proto na mě 5G vysílání na ovládnutí mozku, které vedení spustilo na konci pracovní doby posledního den před odstávkou, nemohlo mít žádný vliv. Stihl jsem se schovat v systému klimatizace a tři dny jsem pozoroval pokusy, které s očkovanými kolegy prováděli.“

„Podle toho, co jsem viděl a slyšel, je životnost jednoho „čipmánka“, jak nadřízení označovali naočkované otroky, zhruba jeden až dva roky. Pak jsou tzv. „vypnuti“, a jejich ostatky posléze zpracovány na výrobu velice kvalitního mýdla, které se prodávají v drogériích po celé České republice.“

„Po třech dnech jsem se rozhodl vyhledat další neočkované přeživší a vytvořili jsme skupinu asi pěti lidí. Díky promyšlenému plánu se nám podařilo uniknout z továrny a podat svědectví veřejnosti. V dalším dopise hodlám uveřejnit kompromitující fotografie zachycující masivní a nehumánní manipulaci s čipmánky a svědectví dalších členů našeho uskupení. Snad nás do té doby nedostanou,“ píše záhadný muž na konci svého prvního dopisu.

Na sociálních sítích se objevují další svědectví o manipulaci s očkovanými zaměstnanci, což dodává tomuto šokujícímu a uvěřitelnému svědectví ještě větší důvěru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno