Viceprezidentka Spojených států amerických Kamala Harris dnes potvrdila záměr dosáhnout férových podmínek pro život ve společnosti, a to za použití elektrokonvulzivní terapie na jedince, kteří se necítí dostatečně homosexuálně, případně chtějí změnit svůj gender.

„Z našich průzkumů vyšlo jasně najevo, že v komunitě LGBT, a dokonce i mimo ní, se nachází poměrně vysoký počet lidí, kteří si přejí být víc homosexuální, než byli doposud. Mnoha mladým lidem dnes prostě nestačí být heterosexuál, nebo přiměřený gay či lesba, chtějí něco víc. Naší povinností je jim vyhovět, nechceme nikoho diskriminovat. Kromě heterosexuálů, samozřejmě, ti už si užili svůj čas ve světle reflektorů,“ prohlásila na dnešní tiskové konferenci viceprezidentka.

Na její slova záhy zareagoval i sám prezident USA Joe Biden: „Jsem heterosexuální bílý muž a stydím se za to. Po diskuzi se svým lékařem jsem došel k závěru, že léčbu elektrošoky také postoupím, aby se ze mě konečně stala nebinární lesba afroamerického původu, jak to společnost vyžaduje.“

Světová zdravotnická organizace (WHO) způsob léčby elektrošoky bez váhání schválila a doporučila všem ostatním státům, aby se vydali obdobnou cestou.

„Je to způsob, jak napravit nerovnosti ve společnosti, a to nejen ve Spojených státech, ale po celém světě,“ nechal se slyšet ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. „Nebudeme spokojení do chvíle, než budou alespoň 50% společnosti tvořit homosexuálové a transgender osoby.“

Český premiér Andrej Babiš tento postup přetváření společnosti schvaluje a přislíbil, že se bude jednat o hlavní téma předvolební kampaně hnutí ANO.