Unikátní interaktivní zážitek čeká všechny návštěvníky zábavného parku Disneyland v Paříži. Nová atrakce má podle provozovatelů poučit dnešní mládež o aktuálních hrozbách pandemie koronaviru.

Na novou atrakci v pařížském Disneylandu se od začátku zaří sjíždí davy turistů z celé Evropy. Především pak rodiče s dětmi, které neberou hrozbu koronavirem dostatečně vážně.

Zatímco vás během čekání ve frontě Mickey Mouse pomocí injekční stříkačky infikuje virem COVID-19, můžete zvesela přemýšlet o tom, v jaké části zábavného parku si vykopete vlastní hrob.

„Chtěla jsem, aby můj syn pochopil, že COVID-19 není nějaký výmysl, kterým se vláda snaží kontrolovat naše životy,“ svěřuje se ustaraná matka, která svého syna vzala v den jeho narozenin na tuto zbrusu novou atrakci.

„Medvídek Pú, jeho oblíbená postavička od Disneyho, mu s kopáním hrobu pomohl, protože on sám na to nestačil. To byl opravdu dojemný moment. Škoda, že můj syn bral koronavirus na lehkou váhu, a už není mezi námi,“ vzpomíná žena.

Pokud chcete, aby se vašeho pohřbu zúčastnili rodiče nebo blízcí přátelé, každý z nich si pak musí zakoupit platnou celodenní vstupenku.