Vzhledem k tomu, že žádný ze soudů na planetě Zemi doposud nezpochybnil výsledky amerických prezidentských voleb, Donald Trump se plánuje odvolat u soudů ležících mimo naší sluneční soustavu.

Podle oficiální tiskové zprávy NASA (Národní úřad pro letectví a vesmír), která byla uveřejněna dnes v poledne, požádal americký prezident Donald Trump kosmickou agenturu o urychlené objevení planet, na kterých se nacházejí jakékoliv soudy.

Donald Trump a jeho právnický tým mají podle všeho připravené odvolání, které by mohlo vést ke zvrácení výsledku voleb. Bohužel žádný pozemšťan nebyl doposud schopný pochopit jeho komplexnost.

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA:

NASA před malou chvíli informovala veřejnost o skutečnosti, že došlo k navázání prvního kontaktu s mimozemskou civilizací v historii lidstva.

Obyvatelé planety vzdálené několik milionů světelných let se rozhodli Zemi kontaktovat po zjištění, že Donald Trump stále neuznal prohru ve volbách.

„Nikdy jsme neměli záměr lidstvo o naší existenci informovat, nyní ale cítíme zodpovědnost k tomu se vyjádřit k aktuální situace ve Spojených státech amerických. Všichni soudci z naší planety vzkazují panu Trumpovi, že jeho prohra je nezpochybnitelná.“

Donald Trump na vzkaz mimozemšťanů zareagoval pouhým oznámením, že spiknutí proti jeho osobě očividně sahá ještě mnohem dál, než si on sám myslel.