28letá Tereza D. nás kontaktovala s příběhem, který přivedl k slzám i ty nejzatvrzelejší jedince redakce Nevím News.

Tereza D. (28) se se svým přítelem Patrikem (32) po pěti letech vzkvétajícího vztahu přestěhovali z venkova do Prahy, aby začali novou kapitolu jejich života. Žádost o ruku byla za rohem a Tereza nemohla být šťastnější. Události následujících dní však měly mladé ženě změnit život napořád.

„Byl zrovna pátek odpoledne a já jsem byla na obědě s mojí nevlastní matkou,“ vypráví začátek příběhu Tereza. „Máme velice dobrý vztah a všechno spolu sdílíme, proto netrvalo dlouho, než jsme se dostaly k pravidelnému drbání a probírání peprných záležitostí, jak už to my, ženy, rády děláme,“ pokračuje.

„Během chvíle se řeč dostala na neteř jejího bratrance z otcovy strany. Ta prý nějakou dobu vedla utajovaný románek s pohledným mládencem z Prahy. Vím, že v Praze je hodně pohledných mládenců, ale už v tu chvíli jsem měla divné tušení,“ vysvětluje dále situaci Tereza.

Patrik, Tereza a neteř bratrance (z otcovy strany) Tereziny nevlastní matky.

„Zeptala jsem se, jak se milenec neteře jejího bratrance z otcovy strany jmenuje, a když řekla Patrik, sama se okamžitě zarazila a začala přemýšlet. Bylo to, jako kdyby do mě uhodil blesk. Stále sem si namlouvala, že to nemůže být pravda, zavolala jsem tedy Patrikovi.“

„Patrik se ani nesnažil nic zatajovat a přiznal, že už několik týdnů se opravdu schází s neteří bratrance mojí nevlastní matky. Tvrdí, že mě miluje, ale že nemůže opustit ani jí. Ze zoufalosti jsem tedy přistoupila na jeho podmínky a nyní je to už přes 2 týdny, co žijeme v domácnosti ve třech.“

„Musím uznat, že nakonec celá situace našemu vztahu ještě více prospěla. V bytě je více uklizeno, když jednu z nás bolí hlava, o Patrika se postará ta druhá. Víte, jak to myslím,“ mrkla šibalsky Tereza. „Mám i víc času sledovat Ulici, tak co víc bych si mohla přát,“ zakončuje mladá žena, která svým příběhem bude v následujících letech inspirovat miliony párů po celém světě.