Proti doporučení ministryně financí Aleny Schillerové věnovat svým blízkým pod vánoční stromeček státní dluhopis se ohradil sám Ježíšek, který má dárky na Štědrý den roznášet.

Ministryně Schillerová (ANO) na svých sociálních sítích zveřejnila video, ve kterém nabádá spoluobčany k zakoupení Dluhopisů Republiky, a to jako velice výhodného a vkusného vánoční dárek pro jejich nejbližší.

Proti videu se vzápětí ohradil sám doručovatel vánočních dárů, tedy Ježíšek. Naší redakce se jako první podařilo získat jeho vyjádření.

„Na tu ženskou už fakt nemám nervy. Nestačí, že nezdárně hospodaří s penězi všech občanů, ale navíc má tu drzost na Vánoce doporučovat lidem takové nesmysly,“ zlobí se Ježíšek.

„Jasně odmítám o Vánocích doručit byť jediný dluhopis a je mi úplně jedno, jak si to bude kdo řešit,“ zní dál z úst nespokojeného Jezulátka. „Taky mám jen jedny nervy!“

Jak Alena Schillerová spor s Ježíšem Kristem plánuje vyřešit není prozatím jasné, o jakémkoliv vývoji událostí vás však budeme informovat.