Většina lidí považuje holuby spíše za okřídlené krysy než za ptáky, a nechtějí s nimi mít nic společného. Ani většina přírodovědců a ornitologů nejeví o tento druh příliš velký zájem, a právě proto je pro vládu České republiky ideální využít holuby ke sledování svých vlastních občanů.

„Holubi, neboli vládní sledování droni, neustále létají po městě a mapují, co kdo právě dělá. Někteří z nich jsou dokonce přiřazení k jednotlivým občanům, kteří představují v očích vlády jakési riziko,“ tvrdí předseda Hnutí za likvidaci holubů.

„Pokud máte někdy pocit, že nějaký holub se k vám podezřele a často přibližuje, můžete si být skoro jistí, že vás v ten moment někdo sleduje. Takzvaný boj s holuby, který vede Praha a některá další města, je pouhou zástěrkou celého důmyslného plánu,“ věří aktivista, který podle svých vlastních slov „sundal“ na zem už stovky holobích dronů.

Zaměstnanec vládního orgánu vkládá paměťovou kartu do sledovacího dronu.

„Sami si můžete všimnout, že například v hlavním městě se s holuby nedokázali vypořádat už pěkně dlouhou dobu. A to z jednoho prostého důvodu – protože nechtějí!“

Další výhodou hulubích dronů má být fakt, že jim skoro nikdy nevyčerpá baterie. Tu totiž mají okřídlené kamery dobíjet na stožárech vysokého napětí, kde je můžeme často v hojných počtech pozorovat.

„Aby byla celá ta šaráda uvěřitelnější, vláda navíc implementovala do dronů opravdový ptačí trus, který je v pravidelných časových intervalech vyměšován. Vládě tedy nyní nemusíme děkovat pouze za posranou situaci v naší zemi, ale i za všechny posrané sochy,“ dodává rozčílený předseda hnutí.

Vláda v čele s premiérem Andrej Babišem se zatím k problému odmítla vyjádřit, což může naznačovat skutečnost, že tato konspirační teorie se velmi rychle mění v krutou realitu.

1 komentář