Nedávno uniklé dokumenty Ozbrojených sil Ruské federace potvrdily, že světová velmoc dokončila vývoj nového vojenského robota opatřeného umělou inteligencí. A stejně jako všichni ostatní členové ruských ozbrojených složek jsou i oni závislí na vodce.

Viděli jste už někdy rozzlobeného Rusa, který neměl v posledních 24 hodinách ani kapku vodky? Pokud ne, buďte za to rádi, ale vězte, že noví ruští vražední roboti jsou ještě daleko horší.

Tito roboti-alkoholici jsou těžce závislí na konzumace obrovského množství alkoholu, konkrétně vodky. Tímto způsobem drží Rusové těžce ozbrojené a prudce inteligentní stroje v šachu.

Ruští vojáci odměňují těžce závislého válečného robota po úspěšné akci.

Podle získaných dokumentů jsou už od prvního zapnutí do bojových robotů čerpány hektolitry vodky. Po několika týdnech vznikne kýžená závislost.

Pak už stačí jen v ten pravý moment vodku z robotova oběhu vypumpovat, a tím se během okamžiku promění v nezastavitelný běsnící stroj, jež může uklidnit jen cisterna plná vodky.

Ačkoliv mají být vražední ruští roboti naprogramování tak, aby na Rusy v žádném případě neútočily, jejich těžká závislost může v kombinaci s pokročilou umělou inteligencí vést k tomu, že se proti svým stvořitelům obrátí a pokusí se je zneškodnit.