Žena, která před více než 80 lety pomáhala odrodit sexuologa Radima Uzla, poskytla naší redakci exkluzivní informace přímo z porodního sálu.

„Na Radima nikdy nezapomenu, byl to jeden z prvních porodů hned po dokončení praxe,“ vzpomíná Milena D., které je dnes úctyhodných 105 let.

„Hned poté, co jsme pana Uzla odrodili, začala jsem ho, jak už je zvykem, omývat. On na mě zamrkal a plácnul přes zadek. Nikdy se mi to nestalo a považovala jsem to za náhodu. Ale jen do chvíle, než se o to pokusil znovu. A znovu.“

„Pamatuji si, že jsme mu museli na zbytek pobytu v porodnice sehnat taková malá kožená pouta, aby nemohl plácat zdravotnický personál. A věřte mi, že nic jiného dělat nechtěl,“ zakončuje dramatické vyprávění paní Milena.

Pana Radima Uzla jsme se pokusili kontaktovat a získat jeho vyjádření. Naší redakci zaslal pouze SMS v následujícím znění:

„Ta doktorka si za to mohla sama, při omývání mi sahala na pindíka. Vyhodnotil jsem proto, že chce navázat sexuální kontakt. S pozdravem, Váš Radim.“