Ruský prezident Vladimir Putin stáhl svojí armádu z území Ukrajiny jako reakci na výrazný narůst počtu lidí, kteří si na svých profilech na sociálních sítích přidali do profilové fotografie vlajku napadeného státu.

Kde nepomohli sankce a vojenská síla, pomohli odvážní lidé na sociálních sítích. Díky možnosti přidat si ukrajinskou vlaječku do své profilové fotografie a dát světu najevo, že jste empatičtí bojovníci za práva druhých, se prezident Ruské federace Vladimir Putin rozhodl ukončit své tažení východní Evropou v úplném začátku.

„Můžeme bojovat proti lidem a zbraním, ale nemůžeme bojovat proti síle sociálních sítí. Když jsem viděl, jak se celý svět semknul a postavil se za Ukrajinu, bez toho, aby nabídli jakoukoliv reálnou pomoc, uvědomil jsem si, jaké zvěrstvo páchám. Chtěl bych se tímto omluvit všem odvážným lidem, kteří sedí doma za počítačem a pro utváření lepšího obrazu ve společnosti o sobě samém se vyjadřují k stávající krizi bez jakékoliv rizika nebo přijmutí odpovědnosti,“ oznámil Putin.

Aktuálně pro vás připravujeme reakce nejvyšších českých státníků na konec války.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno