V pátek má ministr zdravotnictví Roman Prymula v reakci na rekordní nárust počtu nových případů nákazy koronavirem oznámit nová přísnější opatření. Jedno z nich se pak má pak týkat i diváky neoblíbené Pavlíny ze soutěže MasterChef Česko.

Denní nárůst počtu případů nemoci covid-19 v České republice dosáhl v úterý rekordního čísla 4457. V návaznosti na to dnes ráno ministr zdravotnictví Roman Prymula (ANO) rozhodl o zpřísnění dosavadních opatření. Jejich podrobné znění pak prozradí občanům až v pátek.

Na povrch se však dostala informace o znění jednoho z připravovaných omezení. Prymula chce zakázat jakékoliv vystupování Pavlíny Lubojatzkyové, divákům známé z oblíbeného pořadu MasterChef Česko 2020.

Prymula se během okamžiku stal miláčkem statisíců Čechů.

Ačkoliv byla většina Čechů k dosavadním opatření skeptická, tímto krokem očividně uhodil plukovník hřebíček přímo na hlavičku. Z veřejného výzkumu nyní vyplývá, že Prymula se stal nejoblíbenějším politikem v celé České republice. Mnoho občanů se dokonce domnívá, že by měl kandidovat na prezidenta a již nyní mu slibují svůj hlas.