Evropská komise v úterý předložila legislativní návrh Evropskému parlamentu a Radě, ten by měl plošně zakázat používání vybraných sexuálních pomůcek ve vodě. Důvodem je raketový nárůst jedinců, kteří v létě 2019 začali napříč celou Evropou používat místo člunů, matrací a kruhů gumové nafukovací panny nebo panáky.

Český prezident Miloš Zeman považuje za naprosto nutné, aby byl nový zákon schválen v co nejkratší době, a v platnost vešel ještě před celosvětovým umírněním koronavirové krize. Prozradil to v exkluzivním rozhovoru pro Nevim News, který našemu redaktorovi poskytl přímo ze svého žlutého člunu.

Našeho reportéra pan prezident do člunu nepustil, musel tedy celý rozhovor plavat vedle něj.

„Pane redaktore, kdybych vám prozradil, kolikrát jsem se projížděl v tomto skvostném žlutém člunu a narazil na hulváty, kteří kolem mě propluli na nafukovací panně, která je určená pouze a jen k lechtivým hrátkám, ani byste mi to nevěřil.“

„Chápu, že nafukovací panny a panáci jsou mezi lidmi velice oblíbenou záležitostí, já sám jsem jich v životě vyzkoušel několik různých. Podivné však je, že od té doby, co mi dělá mluvčího Jiří Ovčáček, začaly se beze stopy ztrácet,“ svěřil se nám s hradní záhadou Zeman, poté se nechal vlnkami pomalu odnést až na břeh a tam rozhovor ukončil.

Pokud by zákon ve stávající podobě vstoupil v platnost, za jeho porušení by hrozil trest odnětí svobody až na 7 let.