30letá slovinská pornoherečka Nika Juvanová, svým mnohým fanouškům lépe známá pod přezdívkou Bezedná Nika, byla minulý týden nalezena mrtvá ve svém apartmánu. Honosný pohřeb pro mladou ženu, který se konal v neděli odpoledne, se ještě před skončením obřadu stihnul zvrhnout v tříhodinovou hromadnou orgii.

Začátek pohřbu byl plánovaný na 14:00, konec pak o hodinu později. Lehce po 17. hodině však byla na místo přivolána policejní hlídka kvůli několika stížnostem na rušení veřejného pořádku.

„Nejdřív jsem si myslela, že jsou všichni jen moc smutní z úmrtí blízké osoby a tak velice hlasitě vzlykají. Po 3 hodinách mi to už ale připadalo divné, tak jsem se šla podívat k hřbitovu. A tam jsem viděla souložit dobrých padesát lidí, na mou duši!“ líčí vzrušeně bizarní scénu důchodkyně, která policii kontaktovala jako první.

Když policie dorazila na místo, orgie stále byly v plném proudu.

Vzhledem k citlivé povaze celé záležitosti se pozůstalým podařilo incident vyřešit domluvou a úplatkem ve výši 2000 EUR pro každého zasahujícího policistu.

Rozhovor novinářům poskytl i jeden z účastníků pohřbu, blízký přítel a kolega zesnulé: „Nika by si to takhle přála, sex byl celý její život. Orgie během obřadu sice původně nebyla v plánu, ale musíte nás chápat; je tu tolik alkoholu, a navíc se všichni dobře známe z práce! Zvyk je prostě železná košile.“

1 komentář