Když se Marek R. rozhodl opustit svou narozeninovou oslavu a objednat si taxi domů, ostatní účastníci události si nebyli jistí, jestli si z nich dělá legraci. Ukázalo se, že mladý muž se opravdu opil tolik, aby zapomněl, že oslava se pořádá u něj doma.

Ačkoliv se oslavenci snažilo několik přátel a známých vysvětlit, že taxi domů si volat nemusí, protože doma už je, alkohol v krvi sehrál svou roli a za 5 minut stálo před barákem žluté auto.

„Chtěla jsem ho uklidnit a uložit do postele, tou dobou měl už ale objednané taxi,“ vysvětluje Markova přítelkyně. „Nějakým způsobem se mu podařilo utéct nám z bytu a nasednout do auta. Vyběhli jsme za ním ven, ale taxík už zatáčel za roh naší ulice.“

„Netrvalo to ale ani půl minuty a taxík se objevil na druhém konci ulice a po chvíli znovu zastavil u našeho vchodu. Marek z něj vystoupil a řidiči dal tisícikorunovou bankovku se slovy „to je dobrý, šéfíku“. Pak mě pozdravil a odešel si lehnout nahoru do ložnice, jako by se nic nestalo,“ dokončila vyprávění rozčilená partnerka.