Americká firma RuinLife specializující se na vývoj extrémně přesných těhotenských testů přišla s novinkou, která otřásla celou společností. Především pak muži. Díky revolučnímu výrobku „Whos your Daddy?“ se totiž nadcházející matky dozví nejen to, zda-li jsou v jiném stavu, ale také, kdo je otcem jejich dítěte.

Statistiky udávají, že skoro 90% žen někdy ve svém životě použilo těhotenský test. Těhotných žen, které si nejsou jisté, kdo je vlastně otcem dítěte, je více, než si většina lidi dokáže představit.

Nechráněný sex nebo několik různých sexuálních partnerů v krátkém časovém sledu je u dnešní generace poměrně běžné, a často se tak objevuje otázka „Kdo je vlastně otec?“. Tomu je však nyní podle všeho konec.

Těhotenský test Who is your Daddy? dokáže s 99% přesností určit křestní jméno muže, který danou ženu oplodnil. I přes vysokou cenovku (zhruba 3 500 českých korun za balení) byly veškeré zásoby okamžitě vyprodány.

Davy hysterických těhotných žen si tak teď musejí počkat na novou dodávku testů, jejich výroba by měla být dokončena koncem příštího týdne, uvedl mluvčí společnosti RuinLife.