Kostelecké uzeniny uvedly na trh nový druh prémiové klobásy, která svým vzhledem nápadně připomíná Andreje Babiše. Horká novinka hned v prvním týdnu překonala všechny dosavadní rekordy v prodejnosti uzenin.

Premiér vlády Andrej Babiš společnost na výrobu uzeniny před převodem do svěřeneckým fondů sám vlastnil. Neuvěřitelná podoba předsedy vlády s novým výrobkem je proto velice podezřelá.

„To je neuvěřitelné, fakt to vypadá úplně jak ten č*rák Babiš,“ říká muž, kterého jsme oslovili a zeptali se na jeho názor na uzeninu.

„Ukažte! Na to se musím podívat,“ vytrhla našemu redaktorovi klobásu z ruky Monika Babišová, kterou se nám podařilo zastihnout před vilou v Průhonicích. „Ne, tohle není Andrej ani náhodou, k tomu má opravdu daleko,“ řekla vzápětí s úšklebkem premiérova manželka.

„Budete tu klobásu ještě potřebovat zpátky,“ dotázala se po chvíli mlčení Monika. Než náš redaktor vůbec stihl na dotaz odpovědět, paní Babišová rychle odcupitala i s klobásou do garáže a spěšně za sebou zavřela automatická vrata.