Poté, co se začaly šířit zvěsti o obrovských dluzích mediálního magnáta a miliardáře Jaromíra Soukupa, generální ředitel TV Barrandov vyrukoval s novým projektem, který má napravit jeho pošramocenou reputaci.

„…rozhodl jsem se trochu zaflexovat a celý projekt jsem geniálně nazval Soflex…“

Podle dostupných informací Soukup začátkem minulého týdne podepsal smlouvu s americkým streamingovým gigantem Netflix, pod jehož záštitou bude 51letý podnikatel své služby poskytovat. Název jeho streamingové platformy bude podle uniklých materiálů Soflex: Netflix Jaromíra Soukupa.

Jaromír Soukup posílá vzkaz svým divákům. ©ReproTV Barrandov

„Vždycky jsem byl napřed před ostatními a moje další kroky to jen potvrzují. Kdo má v té naší republice vlastní streamingovou platformu? Babiš? Ne! Zeman? Ne! Soukup? Ano!“ odpověděl na otázku našeho reportéra, který Soukupa zastihl před pravidelnou nedělní lekcí pilates.

„Jelikož rozumím mladším generacím a vždy před spaním poslouchám Yzomandiase, rozhodl jsem se trochu zaflexovat, jak to dělá on, a celý projekt jsem geniálně nazval Soflex. Na platformě si přehrajete všechny dosavadní pořady z TV Barrandov, stejně jako několik nových filmů a seriálů, v kterých hraji ústřední, a někdy i všechny vedlejší role,“ dodal rozzářený Soukup.