Kauza spojená s odstraněním sochy maršála Koněva z Prahy 6 sotva stihla mediálně odeznít a pozornost všech Čechů se už obrátila na sochu dočista jinou. Tentokrát se jedná o čtyřmetrového betonového předsedu vlády Andreje Babiše, který se zničehonic objevil na Jižním Městě.

Obyvatele jednoho ze sídlišť na Jižním Městě v Praze čekalo ve čtvrtek ráno opravdu velké překvapení. Uprostřed jednoho kruhového objezdu totiž přes noc vyrostl čtyřmetrový Andrej Babiš.

„Hned jak jsem sochu viděla, bylo mi jasné, že je to pan Babiš. Já sice neříkám, že je to nejhorší premiér, kterého jsme tu zažili. Ale proč mu staví sochy, to opravdu nevím,“ řekla v rozhovoru pro tisk místní seniorka.

Český premiér popírá, že by svou sochu na Jižní Město nechal umístit on sám.

Andrej Babiš na ranní tiskové konferenci odmítl všechna obvinění, že by svou sochu nechal na Jižním Městě postavit on sám.

„To je nesmysl, já tam tu svojí sochu nedal. Je to asi zase nějaká kampaň, kterou mě chce opozice poškodit. Nebo mě prostě občané mají tak rádi, že mi staví sochy. Tomu bych se ani nedivil. Samozřejmě zařídím, aby tam ta socha nestála ani o minutu déle, než bude nutné,“ zakončil tiskovku Babiš.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno