Zákazníci si nový zážitek z návštěvy České pošty nemůžou vynachválit a hledají všechny možné způsoby, jak znovu odeslat, či vyzvednout nějaký psaní nebo balíček.

Stírací losy, barevné pastelky a další velice užitečné předměty nabízené Českou poštou v rámci doplňkové prodeje zmizí do konce letošního roku ze všech poboček. Veškeré zboží bude pak nahrazeno alkoholem.

Už od začátku tohoto týdne můžeme na některých přepážkách zaznamenat prodejní automaty s pivem, přímo na přepážce si pak u zaměstnance České pošty můžete zakoupit i alkohol tvrdý.

Naší redakci přišlo od našich čtenářů hned několik ohlasů na tuto horkou novinku:

„Nikdy nevíte, jestli vám zrovna nemá přijít nějaký důležité psaníčko, třeba z úřadu. Tak na té poště raději čekám, kdyby na takovou situaci opravdu došlo. Víte, prevence je všechno. Domluvil jsem se se dokonce s manažerem naší pošty, aby mě tam nechal případně spát,“ pochvaluje si nové služby České pošty jeden z našich čtenářů Jakub Kouba.

„Já teď většinu dopisů posílám sám sobě, protože si můžu zajít na pivko jak při odesílání, tak pak znovu, když mi přijde výzva k odběru. A moje žena má navíc radost, že už tolik nechodím do hospody,“ dělí se o zkušenosti další čtenář, Michael Ernest.

„Občas schválně zapomenu na poště klíče od auta, nebo třeba mobilní telefon. To abych měl důvod se vrátit. Českou poštu prostě miluju!“ poskytl tip pro všechny nové milovníky České pošty pravidelný čtenář Pavel Sulek.