Nepříjemná podívaná se ve čtvrtek odpoledne naskytla návštěvníkům jednoho z pražských aquaparků, kde se mladý muž i přes akutní bolesti břicha rozhodl sjet jeden z tamních tobogánů. Během cesty dolů bohužel neudržel stolici.

„Nemůžete mu to mít za zlé, on prostě jen miluje tobogány a neuvědomil si, jak dlouhá je to jízda. Zhruba v půlce to pak prostě pustil,“ popisoval situaci jeden z mladíkových přátel.

Jelikož viditelně zostuzený muž odmítal uposlechnout pokyny místní ostrahy, na místo byla přivolána policie. Výhružka doživotním zákazem vstupu do aquaparku pak způsobila, že se mladík pokusil o útěk a do příjezdů strážníků zůstal schovaný v jedné z vířivek. Prozradily ho až hnědé bubliny, které se po chvíli začaly vynořovat na hladině.

Vzhledem ke škodám, které mladíkova jízda způsobila, musel být aquapark okamžitě uzavřen. Znečistěno bylo přes 70 metrů vodní skluzavky, vířivka, a také nádrž s exotickými rybičkami.

2 KOMENTÁŘE

  1. To by mne tedy zajímalo, jak to police bude kvalifikovat. Ten člověk mohl jednat v nouzi. Těžko se bude prokazovat, že se mu chtělo už když tam vlezl. To není jako když se někdo opije a pozvrací. S tím musí počítat předem, když už pije alkohol. A tento mohl něco sníst v dobré víře, že poživatina je bezvadná. Odpovědnost by se s pomocí týmu šikovných právníků dala přenést na distributora závadné poživatiny, pokud tedy má podezřelý účtenku. Lidi berte si ty účtenky.