Jen několik dní poté, co Facebook představil novou sedmou reakci, kterou mohou uživatelé použít u příspěvků a komentářů, zachránil žlutý smajlík držící srdíčko první lidský život.

27letý Jacques Durand z Paříže se ještě včera v odpoledních hodinách nacházel díky nemoci covid-19 v kritickém stavu. Lékaři mu nedávali na přežití větší šanci než 10%, Umírajícího Jacquese na poslední chvíli však znenadání zachránil malý žlutý zázrak.

Jacques zveřejnil na svém facebookovém profilu fotografii s dojemným textem, jejíž prostřednictvím se chtěl rozloučit se svými přáteli. Snímek se během několika hodin stal na sociálních sítích virálním a statisíce lidí na Facebooku u fotografie reagovalo novou reakcí care.

Dítě, které Jaques čeká se svou partnerkou, se po zázračném uzdravení rozhodl pár pojmenovat Care.

„Když jsem viděl, kolika lidem na mně záleží, začal jsem se najednou cítit o něco lépe. A jak k mému příspěvku přibývaly další a další care reakce, příznaky nemoci zmizely úplně,“ popisuje svůj neuvěřitelný příběh Jacques, u něhož lékaři potvrzují naprosté zotavení z covid-19.

Případem se nyní zabývají odborníci z celého světa a snaží se jasně dokázat, že care emoji byla důvodem zázračného vyléčení. Pro Nevím News se exkluzivně vyjádřil Ing. Ivo Aštar Benda, který díky napojení na Vesmírné lidi vždy ví o něco víc než ostatní smrtelníci.

Ivo Benda navázal první kontakt s mimozemšťany 1. září 1997.

„Celé je to práce zákeřných ještírků z temných vesmírů. Další z mnoha pokusů očipovat zbytek z nás a získat tak naprostou kontrolu. Každý, kdo použije novou reakci vyšle neviditelný signál, díky kterému ho ještěři mohou lokalizovat a vykonat své ďábelské dílo. Mějte se na pozoru, bratři a sestry,“ varuje Benda, který v současné době jedná o dalším postupu proti ještěrům s hlavními představiteli Vesmírných lidí.