Policie ČR řeší případ opakované masturbace do plaveckého bazénu na veřejném koupališti v Podolí. Viník svým konáním podle všeho přivedl do jiného stavu 13 žen, které během minulého měsíce pražský areál navštívily.

32letý muž, jehož identitu Policie České republiky prozatím drží v tajnosti, byl ve středu 21. července dopaden přímo při činu jedním z podolských plavčíků. Na místo okamžitě dorazila dvojice městských strážníků, kteří viníka na místě zadrželi a později odvezli na stanici k výslechu.

Ještě před příjezdem policistů muž stihl šokované plavčíky a všechny přihlížející obeznámit s tím, že masturbovat do bazénu chodí už několik týdnů, a že nikde v prostorách koupaliště neviděl ceduli, která by podobné chování zakazovala.

Během posledních několika dnů se navíc začaly objevovat příběhy žen, které po návštěvě koupaliště na Podolí nevysvětlitelně otěhotněly. K dnešnímu dni se jedná o minimálně 13 známých případů.

Zadrženému muži kromě tříletého trestu odnětí svobody hrozí i doživotní zákaz vstupu na jakékoliv veřejné koupaliště na území České republiky, navíc bude povinnen hradit alimenty za každé dítě vzešlé z této protiprávní činnosti.