19letý mladík z Brna byl v neděli odpoledne převezen do nemocnice poté, co ho jeho matka objevila bezvládně ležet u počítače s penisem v ruce.

„Byl to pro mě opravdu šok, už nějakou dobu nevycházel z pokoje, déle než je u něj obvyklé, šla jsem ho proto pro jistotu zkontrolovat. Nereagoval na klepání a tak jsem vešla do pokoje, abych ho viděla ležet před počítačem, na kterém byl puštěný pornografický obsah. Penis měl stále v ruce, i když byl v bezvědomí,“ prozradila médiím mladíkova matka, která byla z celé situace náležitě rozrušená.

Mladík podle lékařů masturboval více než 14 hodin a vyvrcholil minimálně 42krát. Nyní je ve stabilozovaném stavu a do týdne by měl být z nemocnice propuštěn.

Pornhub Premium nabízí uživatelům mnoho funkcí, které v bezplatné verzi nenajdete.

„Dnes večer mi končí měsíční předplatné na Pornhubu a bohužel jsem ještě nedostal od matky kapesné, abych si mohl pořídit nové. Proto jsem to chtěl využít co nejvíc,“ řekl mladík krátce poté, co se probudil. „Nevím, jestli nepodepíšu revers, stále mi zbývá několik hodin. Mohli byste poprosit mou matku, aby mi z domova alespoň přivezla mobil?“

3 KOMENTÁŘE

  1. No to slabota chvíli si honí péro a odpadne.Jestli se chce věnovat extrémní masturbaci musí začít po malých dávkách třeba dvě hoďky atd.Pak zvládne celou šichtu přidá přesčasy no a potom může honit celej víkend pak to zvedne na dovču jako já.Ty mladý kluci chvíli poplácaj ocas a jsou v kòmatu.Svět jde prostě do sraček