Inspirativní příběh profesionálního cyklisty, který bezprecedentně převálcoval svojí konkurenci a vytvořit nový světový rekord, obletěl od dnešního rána celý svět.

Profesionální motocyklový závodník a odvážný transvestita Bernard G. Hill dostal povolení závodit poté, co organizátorům místního kvalifikačního závodu pro Světovou ligu silniční cyklistiky řekl, že se celý život cítil jako cyklista v těle motocyklisty. Dosavadní rekord na 100 mil, který činil 3 hodiny a 13 minut, dokázal snížit o více než 2 a půl hodiny.

„Podívejte, moje sportovní výbava má taky řídítka, dvě kola a sedadlo,“ řekl Hill novinářům, chvíli poté, co přebral trofej za svůj neuvěřitelný čas. „To, že mám trochu hardwaru navíc, například plochý dvouválec o objemu 1170 cm3 a výkonu 110 koní, ještě v žádném případě neznamená, že tu mám nějakou přirozenou výhodu!“

Několik z dalších profesionální cyklistů vyjádřilo v závislosti na Hillův neuvěřitelný výkon názor, že si musí okamžitě uříznout motor, aby byla soutěž spravedlivější. Rekordman je však všechny označil za netolerantní pomatené blázny a závodit by naopak zakázal on jim.