Ministryně práce a sociálních věcí ČR Jana Maláčová (ČSSD) odhalila svůj nový plán, jak v co nejkratší době získat potřebné finance pro pomoc matkám samoživitelkám.

„Založila jsem si profil na OnlyFans,“ oznámila novinářům na tiskové konferenci Maláčová. „Lidé, kteří zaplatí požadovaný poplatek, budou mít přístup k exkluzivním fotografiím i videím, na kterých dávám rady jak doma upéct dobrou buchtu, nebo jak učesat vašeho psa.“

„Veškeré obdržené finance poputují na příspěvky matkám živitelkám, které to v dnešní době nemají rozhodně jednoduché,“ vysvětluje dál ministryně.

Řada občanů měla za to, že na novém OnlyFans profilu političky najdou poněkud jiné obsah než návody na česání psů. Svou nespokojenost řada z nich pak vyjádřila vytvořením petice za více explicitního obsahu. Pod tu se během dvou hodin podepsalo nad 50 tisíc mužů.

Maláčová si je enormního zájmu fanoušků vědoma a na celou záležitost reagovala poněkud neurčitě: „Nevím, kam mě moje cesta na OnlyFans zavede. Pokud to ale pomůže matkám samoživitelkám, jsem ochotná se trochu rozdovádět.“