Redakce Nevím News se dostala k exkluzivním informacím týkajících se dnešního odchodu Petra Arenbergera z postu ministra zdravotnictví.

Za rezignací předního českého lékaře a vysokoškolského pedagoga ve skutečnosti stojí fakt, že Arenberger již za necelé dva měsíce dokázal ze své ministerské pozice odkoupit do svého vlastnictví všechny významné nemocnice na území České republiky.

Do 65 nemocnic, které Arenberger podle našich informací k dnešnímu dni vlastní, spadá nejen většina významných pražských fakultních nemocnic, včetně té v Motole nebo na Bulovce, ale rezignující ministr dokonce rozšířil své portfolio o desítky zdravotnických zařízení na Moravě a Slezku.

Anonymní zdroj, které naší redakci exkluzivní zpověď dnes v odpoledních hodinách poskytl, také uvedl, že toto by údajně měla být Arenbergerova poslední „akce“, jak prý sám končící ministr své operace na hraně nebo už za hranou zákona označoval.

“Už jsem z toho věčného pomáhání druhým unavený a jdu do důchodu,” tvrdí prý všem ministr zdravotnictví, nyní jeden z největších realitních magnátů v České republice.

úvodní foto: Vít Šimánek, ČTK