Kamil Bartošek AKA Kazma Kazmitch se exkluzivně sešel s naší redakcí k příležitosti oznámení nového dílu One Man Show. Bavič tvrdí, že projekt Milion chvilek pro demokracii je jeho práce a prý se máme na co těšit.

Kazma přišel s šokujícím tvrzením, že kampaň za odstoupení Andreje Babiše z vlády je ve skutečnosti jeho dílo. Sám premiér měl na projekt dokonce osobně dohlížet.

„Sám Andrej na celý náš projekt dohlížel a velice se u toho bavil…“

V krátkém rozhovoru, který poskytl exkluzivně pro Nevím News, Kazmitch prozradil, že další díl jeho show bude mít premiéru ve čtvrtek 11. března. Sám tvůrce a moderátor legendárního pořadu OMS přitom do projektu Milion chvilek pro demokracii zpočátku moc důvery nevkládal.

„Přišlo mi to jako naprostý nesmysl, že by lidé začali na náměstích a loukách dokola beze smyslu vyřvávat proti demokratickému výsledku voleb. Vždyť jich k těm volbám většina ani nepřišla a navíc jen stmelují lidi, kteří Babiše volí. Jestli si někdo opravdu myslí, že ho donutí tímhle povykem odstoupit, je to politováníhodné. Sám Andrej na celý náš projekt dohlížel a velice se u toho bavil, “ svěřil se Kazma.

zdroj: Kazma Kazmitch (Founder of ONEMANSHOW Foundation)

„Začali jsme shánět hlavního herce, nakonec nám z toho všeho vylezl Mikuláš Minář. Málokdo o něm ví, že se od svého studia na Univerzitě Karlově po večerech věnuje herectví. A tak jsme jen trochu upravili jeho stránku na Wikipedii, zaplatili pár lidem, aby zamlčeli pravdu, a vznikl z toho náš nový žlutý vůdce,“ dodal s úsměvem Kamil.

Aby neprozradil příliš mnoho, rozhodl se Kazma, že na zbytek už si diváci budou muset přijít sami a po rychlém rozloučení opustil naši redakci směrem na pražskou Náplavku, kde zaparkoval svůj Range Rover a čekal, až se s ním někdo bude chtít vyfotit.