Zdroj, který se Spiritem již několik let blízce spolupracuje a nepřeje si být jmenován, zaslal do naší redakce exkluzivní informace ohledně drogových návyků slovenského „rappera.

Michal Dušička, třináctiletým dětem, které poslouchají jeho hudbu, známý spíše pod pseudonymem Majk Spirit, se nikdy příliš netajil faktem, že marihuana hraje v jeho životě zásadní roli. Informace, které byly zaslány do redakce Nevím News, však hází na Spiritovu lásku k zelené rostlině zcela nové světlo.

„Michal se chtěl i nadále prezentovat jako uživatel marihuany. A tak se s matkou domluvil, že bude kouření pouze předstírat.“

„Spirita jsem viděl za poslední roky trávu kouřit nespočetkrát, ale nikdo neví, že už od roku 2011 kouř neinhaluje. Prostě nešlukuje. Když jsem se ho na to zeptal, reagoval podrážděně a skoro dva týdny se mnou nemluvil. Později mi přiznal, že mu kouření marihuany zatrhla jeho matka, protože měl podle ní v hlavě dost vykouřeno i bez hulení,“ stálo v emailu, který naše redakce obdržela dnes v odpoledních hodinách.

„Michal se chtěl i nadále prezentovat jako uživatel marihuany. A tak se s matkou domluvil, že bude kouření pouze předstírat. A tak už to dělá několik let,“ pokračuje anonym.

Fanoušci na posledním koncertu Majka Spirita.

Majka Spirita jsme se pokusili kontaktovat s otázkou, jestli jsou výše uvedené informace pravdivé. Telefon však zvedla jeho matka, která nám vzápětí sdělila, že Michal má zaracha a mobil dostane zpátky až začátkem víkendu. Pak hovor položila.