V návaznosti na zjištění, že byl v čele Ústředního krizového štábu bez předchozího varování nahrazen Vlastíkem Plamínek, rozhodl se Jan Hamáček otevřít vlastní kadeřnický salón a konečně se v životě věnovat tomu, co ho doopravdy baví a naplňuje.

Horkou novinku jsme se rozhodli ověřit sami, a naši redaktoři se vydali předsedu ČSSD hledat do míst jeho bydliště.

Jan Hamáček překvapivě proti naší návštěvě nic neměl a všechny zvěsti o novém kadeřnickém salónu potvrdil. Ministr vnitra je dokonce připravený okamžitě rezignovat, a z politiky nadobro odejít.

„Nějakou dobu už jsem koketoval s myšlenkou, že si otevřu vlastní salón a budu se věnovat tomu, co jsem si od malička přál nejvíc – stříhat vlasy,“ dělí se Jan Hamáček o svůj celoživotní sen s naším redaktorem.

„Když jsem byl dnes ráno bez předchozího oznámení v čele Ústředního krizového štábu nahrazen Vlastíkem Plamínkem, byl to takzvaně poslední hřebíček do tykve,“ vysvětluje poněkud zmatečně svůj náhlý odchod Hamáček. „Dnes jsem si vyzkoušel ostříhat svoje vlastní vlasy a myslím, že mi to docela jde.“

Hamáčkův Salón u červeného svetru budete tak moct navštívit již na začátku měsíce října. Pokud na místo dorazíte v červeném svetru, můžete se těšit na milou slevu 5%.