Ambiciózní 18letá influencerka ke svému velkému údivu zjistila, že i přes statisícovou fanouškovskou základnu její názor vůbec nikoho nezajímá.

Mladá influencerka se na sociálních sítích prosadila především zveřejňováním fotografií svého spoře oděného těla a motivačních citátů typu „čím více se ptáš, tím více otázek máš“.

Když se však dívka dnes ráno na svém instagramovém profilu vyjádřila k aktuálnímu dění pandemie koronaviru a povinnému nošení roušek, setkala se s nečekanou odezvou.

Pod příspěvkem se během malé chvíle objevily desítky reakcí od nespokojených fanoušků: „Radši ukaž kozy,“ zněl komentář jednoho ze sledujících, který sklidil více liků než příspěvek samotný.

„Tvůj pes není v bezpečí,“ čte nahlas další komentář zděšená influencerka, která za několik hodin přišla o desítky tisíc sledujících.

„Kde je Princeznička? Princezničko!“ křičí zoufalá dívka v pokusu najít svého milovaného pejska. Po několika minutách se ukázalo, že pes je v pořádku, jeho instagramový účet byl však napaden hackery a nenávratně smazán.

„Pro Princezničku byl ten účet celý život, měla skoro 20 tisíc sledujících. Nevidím jiné řešení, než ji ještě dnes odvézt na kliniku a utratit. Z toho by alespoň mohl být dojemný příspěvek, který mi vrátí některé ztracené fanoušky, co myslíte,“ ožila najednou dívenka a začala svého mazlíčka soukat do plastové přepravky.

RIP Princeznička