Velká Británie, která jako první země světa schválila plošné očkování svých občanů proti koronaviru, již několik málo dní po použití první vakcíny hlásí možné vedlejší účinky.

Vedlejší účinky vakcíny se podle britských médií projevily u 77leté důchodkyně Mary R, ta se pouhé dva dny po očkování začala proměňovat v 5G vysílač.

„Hned několik hodin po návratu od doktora jsem začala pociťovat nepříjemné bolesti hlavy. Druhý den ráno už mi z čela trčela malá anténka,“ vypráví žena, která se již z 99% proměnila v 5G vysílač.

„Není žádný pochyb o tom, že tuto nevšední transformaci zapříčinila právě vakcína na koronavirus,“ tvrdí předseda Světové konspirační aliance. „Snažíme se to celému světu vysvětlit už několik let, nikdo nás ale neposlouchá.“

S tímto názorem však nesouhlasí Světová zdravotnická organizace (WHO). V tiskové zprávě komentující proměnu britské seniorky v 5G vysílač uvedli její představitelé nasledující:

„Neexistuje žádný opravdový důkaz o tom, že očkování jakýmkoliv způsobem souvisí s transformací na vysokorychlostní vysílač. Proměny starších lidí ve velké antény je obvyklý jev, se kterým jsme se v historii zdravotnictví setkali již mnohokrát. Není proto důvod k obavám.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno