V České republice se objevil první případ důchodce, který se po očkování vakcínou proti viru COVID-19 proměnil v 5G vysílač.

Vedlejší účinky vakcíny se podle médií projevily u 77leté důchodkyně Marie B., ta se pouhé dva dny po očkování začala proměňovat v 5G vysílač.

„Hned několik hodin po návratu od doktora jsem začala pociťovat nepříjemné bolesti hlavy. Druhý den ráno už mi z čela trčela malá anténka,“ vypráví žena, která se již z 99% proměnila v 5G vysílač.

„Není žádný pochyb o tom, že tuto nevšední transformaci zapříčinila právě vakcína na koronavirus,“ tvrdí předseda Světové konspirační aliance. „Snažíme se to celému světu vysvětlit už několik let, nikdo nás ale neposlouchá.“

S tímto názorem však nesouhlasí Světová zdravotnická organizace (WHO). V tiskové zprávě komentující proměnu české seniorky v 5G vysílač uvedli její představitelé následující:

„Neexistuje žádný opravdový důkaz o tom, že očkování jakýmkoliv způsobem souvisí s transformací na vysokorychlostní vysílač. Proměny starších lidí ve velké antény je obvyklý jev, se kterým jsme se v historii zdravotnictví setkali již mnohokrát. Není proto důvod k obavám.“