Ačkoliv Donald Trump začal postupně předávat moc jeho nástupci Joe Bidenovi, stále neustává v boji u soudů a věří ve své vítězství v amerických volbách. A právě v těchto aktivitě chce americký prezident podle všeho pokračovat v malém slovenském městě Zvolen.

Trump věří, že je právoplatným vítězem amerických prezidentských voleb, a než jeho právnici konečně najdou nějaké reálné důkazy o to, že došlo k falšování či špatnému počítání volebních lístků, sečká v malém slovenském městečku Zvolen.

„Je to velice příhodné. Byl jsem zvolen, proto je pro mě jasnou volbou město Zvolen. Jestli ještě někdo může popírat, že jsem vyhrál já, a ne Biden, je očividně naprosto pomatený,“ vyjádřil se k záležitosti Trump.

„Tohle jsou jasné důkazy, nechápu, že to nestačí. Ale to nevadí, protože hlasy se budou přepočítávat, dokud neuznáte moje vítězství. Jestli chcete, klidně všechny hlasy přepočítám ve Zvolenu já osobně.“

„Zaručuji vám, že pak budu jednoznačným vítězem,“ zakončil Trump před nasednutím na svůj osobní tryskáč mířící na Slovensko.