Donald Trump Jr., nejstarší syn prezidenta Spojených států amerických, odmítá přenechat svou pozici v Bílém domě. Aby demonstroval odhodlanost svým slovům dostát, přejmenoval se ve středu ráno na Donald Biden Jr.

„Já, Donald Biden Jr., budu i nadále plnit povinnosti plynoucí z postu nejstaršího prezidentova syna,“ ujistil na tiskové konferenci Donald Jr.

„Už se nemůžu dočkat, až potkám svou novou rodinu. Mám novou sestru Ashley, i bratra Huntera, určitě si budeme rozumět.“ neskrýval nadšení 42letý muž, kterému nedochází, že Hunter Biden je o několik let starší než on.

„Jakékoliv pokusy o sesazené mé osoby z této pozice budu řešit žalobou u Nejvyššího soudu našich skvělých Spojených států amerických. Jak víte, naše rodina má s podáváním žalob opravdu hojné zkušenosti, není proto radno si se mnou zahrávat,“ pohrozil možným odpůrcům Donald.

Joe Biden se po dlouhé debatě s manželkou skutečně rozhodli Donalda mladšího adoptovat a přijmout do rodiny. Budoucí prezident USA se vyjádřil následovně: „Mladý Donald pochází z hrozných poměrů, naše rodina mu může dát šanci začít znovu. Jen mu nesmíte prozradit, že Hunter je starší než on, tím byste rozpoutali peklo.“