Donald Trump Jr., nejstarší syn prezidenta Spojených států amerických, odmítá přenechat svou pozici v Bílém domě. Aby demonstroval odhodlanost svým slovům dostát, přejmenoval se ve středu ráno na Donald Biden Jr.

„Já, Donald Biden Jr., budu i nadále plnit povinnosti plynoucí z postu nejstaršího prezidentova syna,“ ujistil na tiskové konferenci Donald Jr.

„Už se nemůžu dočkat, až potkám svou novou rodinu. Mám novou sestru Ashley, i bratra Huntera, určitě si budeme rozumět.“ neskrýval nadšení 42letý muž, kterému nedochází, že Hunter Biden je o několik let starší než on.

„Jakékoliv pokusy o sesazené mé osoby z této pozice budu řešit žalobou u Nejvyššího soudu našich skvělých Spojených států amerických. Jak víte, naše rodina má s podáváním žalob opravdu hojné zkušenosti, není proto radno si se mnou zahrávat,“ pohrozil možným odpůrcům Donald.

Joe Biden se po dlouhé debatě s manželkou skutečně rozhodli Donalda mladšího adoptovat a přijmout do rodiny. Budoucí prezident USA se vyjádřil následovně: „Mladý Donald pochází z hrozných poměrů, naše rodina mu může dát šanci začít znovu. Jen mu nesmíte prozradit, že Hunter je starší než on, tím byste rozpoutali peklo.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno