Jen pár dní poté, co se v České republice objevili první lidé nakažení koronavirem, naši vědci dokázali nemyslitelné a jako první na světě představili lék, který dokáže pacienta z nemoci uzdravit během několika desítek minut.

„I kdybych tu měl umřít, nepustil bych si od něj jedinou písničku, natož celé album“.

Většina nakažených však není ochotna tento specifický způsob léčby podstoupit. Abyste se z nemoci vyléčili, musíte si totiž poslechnout poslední studiové album „zpěváka“ Tomáše Kluse.

„Přišli jsme na to náhodou, zrovna jsme detailně prohlíželi a testovali jednoho z nakažených, trvalo to skoro 2 hodiny. Vedoucí naší vědecké skupiny je fanouškem Tomáše Kluse a i přes hlasitý nesouhlas z řad kolegů pustil v místnosti jeho poslední album,“ prozradil médiím jeden z vědců.

„Už po několika desítkách minut se začal stav nakaženého rapidně zlepšovat, než jsme byli schopni dokončit všechna vyšetření, byl úplně zdravý. Po chvíli nám došlo, že za to mohl Klus,“ dodal.

Pacienti s koronavirem raději volí smrt, než aby si poslechli hudbu Tomáše Kluse.

Ačkoliv se celá věc jeví jako senzace, opak je pravdou. Zbylí dva pacienti s koronavirem v České republice tento způsob léčby odmítli se slovy, „že na tom nejsou ještě tak špatně.“

Lék byl nabídnut i všem ostatním zemím, včetně Číny, většina nakažených jedinců však léčbu rázně odmítla, jakmile bylo zmíněno jméno Tomáš Klus. Vědci pokračují v hledání léku, který by byl pro lidské tělo bezpečnější a nenesl riziko zanechání trvalých následků na mozku.