Křišťálová koule, ze které Andrej Babiš během letních prázdnin vyvěštil svou dovolenou na Krétě, dnes ráno přiznala, že od premiéra vzala tučný úplatek.

Premiér České republiky Andrej Babiš zveřejnil 1. srpna letošního roku na svém facebookovém profilu video, ve kterém větší z křišťálové koule. Ta mu poradila, aby si odpočinul a jel konečně na dovolenou.

Věštící koule dnes oslovila redakci Nevím News s nabídkou exkluzivních informací o premiérovi. Podle tohoto svědectví jí Babiš zaplatil 2 miliony českých korun, aby ona sama věštbu upravila, a premiéra tak poslala na dovolenou.

Babiš kouli zaplatil tučnou částku, aby ho před zraky občanů ČR poslala na dovolenou.

„Ta část, kde všichni Babišovi kolegové říkají, že je nesnesitelný, a že by měl vypadnout, je pravdivá. Tu jsem neupravila,“ vysvětluje koule. Za tehdejší situace jsem však viděla pouze budocnost, kde premiér země dovolenou vynechá a v zájmu ochrany občanů se bude věnovat sílící epidemiologické krizi.“

„To se ale panu Babišovi nelíbilo a navrhnul, abych se podívala do budoucnosti ještě jednou, a tentokrát prý pořádně. Jestli tam neuvidím, jak je na dovolené v Řecku. Během těch slov mi podal obálku plnou peněz. Měla jsem v té době finanční nouzi, a moje svědomí povolilo. Od pana Babiše jsem dostala přes 2 miliony korun v hotovosti,“ přiznává křišťálová koule svůj osudový přešlap.

Záležitostí se od nedělního poledne zabývá úřad pro manipulaci věštících předmětů. Pokud budou slova koule potvrzena, Andrej Babiš bude mít podle slov předsedy této instituce Vlastíka Plamínka opravdu veliké trable.