Premiér vlády Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek ráno na tiskové konferenci poodhalil svůj záměr v nadcházejících měsících zpoplatnit telefonní linku Policie České republiky.

„S kolegy z vlády jsme se shodli na tom, že zpoplatnění linky 158 je dalším logickým krokem ve snaze zajistit více financí do státního rozpočtu, který je kvůli koronavirové krizi velice zatížený, my za to prostě nemůžeme, za nás to vždy rostlo“ řekl novinářům Babiš.

Za každou minutu hovoru s Policií ČR bychom podle Babiše měli zaplatit minimálně 69 českých korun. Jedná se pouze o prvotní návrh, avšak podle premiérových slov se částka snižovat nebude, spíše naopak.

Zpoplatněny by v příštích měsících měly být linky 150, 158, 155 a 112
zdroj: ČT24

„69 korun za minutu je naprosto přiměřená cena za čas, který policista občanovi po telefonu věnuje. Lidé tam často volají kvůli úplným nesmyslům a plýtvají tak policejním časem, tomu právě chceme zabránit. Pokud se nápad osvědčí, budeme stejný postup aplikovat na linky 150, 155 a 112,“ zakončil tiskovou konferenci premiér.

86 KOMENTÁŘE

 1. Pro dementy.

  O NÁS
  Zprávy a texty na této stránce jsou vymyšlené. Jakákoliv podobnost s reálnými osobami či událostmi je zcela náhodná. Žijeme ve světě, ve kterém každý ví, co je pravda – a my se nebojíme přiznat, že nevíme.

  Hezký den.

  • Tak jsem si čistě ze zajímavosti otevřel tuto diskuzi.
   Čekal jsem, že se zde najde asi 50% jedinců co tomuto uvěří (dle Gaussovy křivky by měla mít polovina lidí IQ pod 100), ale toto jsem opravdu nečekal…
   Lidi, opravdu jste tak hloupé ovce, co uvěří každé kravíně na internetu jako je tato fake News? Tyto linky nejsou, nesmí a nikdy nebudou zpoplatněny!!! Bylo by to v rozporu s ústavou!

 2. Tak to je uz prehnany co se v tomhle statu deje uz nevedi jak tahat z lidi penize!!! Kazdy na ten kredyt nema kdyz se neco stane vazneho ohrozeni zivota tak nas nechaj pochcipat jako divou rver di do hajzlu babisi ty nas chces jen zrujnovat hlavne ze pridavas duchodcum ty budou mit zadarmo vsechno!!!

   • To sešFranto Vomáčko opravdu a tobě tady podobný co nadáváte na Babiše takový vúl ??? Vždyť to jsou keci v kleci a trochu hloupá sranda , kdyby tam daly jiný jméno nějakýho blba z vlády tak bys nadával na něho . Uvědom si že toto je sranda

  • Vaše IQ je tak na úrovni houpacího koně. Bože, musíte být opravdu hodně hloupá, když takovému blábolu věříte. Bohužel ale nejste jediná, to Vás může potěšit, je vás tady ,,inteligentů “opravdu neskutečné množství.

 3. Přečtěte si spodní část stránky a pak komentujte kdi je tady píča 😉

  ,,O NÁS
  Zprávy a texty na této stránce jsou vymyšlené. Jakákoliv podobnost s reálnými osobami či událostmi je zcela náhodná. Žijeme ve světě, ve kterém každý ví, co je pravda – a my se nebojíme přiznat, že nevíme.“

 4. I to nejdůležitější chce zpoplatnit hovado jedno. Volají tam lidí sociálně slabší co prostě třeba nemají paušál a kredit jako ostatni. Jak se dovolají, když budou potřebovat od nich pomoc

 5. jo takže si to představuje asi takhle když se bude něco dít a nebudeme mít ten dotyčný co se mu to bude dít kredit tak se jako nezavolá pomoc? Pan premiér si asi neuvědomuje že ne každý V této době má paušál. Hlavně aby nahrabal penízky do státní kasy.

  • Asi jo nečtou předchozí koment. Věřit takovým kecům může jen zabedněnej vůl .Když byli volit , tak si umím představit koho , taky uvěřili slibotechnám , pak to tady podle toho má vypadat !

 6. Je sice fakt že kolikrát tam lidé volají ohledně volovin,ale nemělo by se to z poplatnit z jednoho prostého důvodu co když ten dotyčný opravdu potřebuje pomoc je sice 20 případů a 5znich jsou vážné podle mého názoru by se spíš mělo udělat to že když chtějí zlepšit státní kasu tak asi nejlepší bude zmenšit příjmy politikům a státním zaměstnancům což jsou úředníci vyšších postů pak by se možná dalo polemizovat o ostatních věcech mělo by na to platit zákon padajícího hovna

 7. Ty debilní čuráku Babibšskej už jenom to tvoje jmeno je ostudou národa a jsi jen na výsměch …co budou dělat lidi kteří nebudou mít kredit a budou potřebovat záchranu? Tyvole tobě už z těch peněz tak mrdá že za chvilku se bude platit i za dobrý den (y)

 8. Tak tohle může vymyslet opravdu jen de*il. Např. člověk s infarktem umře na nefrekventovanem místě jen proto, že když už má to štěstí, že jde někdo kolem, tak zrovna nemá kredit?

 9. Nedá mi to a musím napsat ještě jednou. Každému, normálně myslicimu člověku s průměrným IQ je jasné, že tohle je neuvěřitelná hovadina. Hovadina od předního představitele státu??? Proboha, kde to jsme??? Doteď uvedomělí občané, svědci protiprávního jednání, svedci tisne sveho spoluobcana, svedci vznikajiciho požáru mají platit za svou pomoc? Pane Babiš, vazne jste takovy ******* , ze tohle hodláte prosazovat? Vám evidentně uniká smysl sousloví „tísňová linka“. Když jste tak „chytrý a uvedomělý“ a chtivy peněz, zpoplatněte ta volání. Ale za svoje. Doteď jste byl spousta lidem lhostejný, ale za tohle si zasloužíte jen opovržení i od těch, kterým jste dosud nevadil.

 10. Tak mě přesvědčil o tom,že kokotem byl, je,a bude. Takovou blbost může vymyslet opravdu totální KOKOT. Představa že moje děti budou v ohrožení života a na blízku bude zrovna člověk bez kreditu který by rád pomohl alespoň hovorem na tísňovou linku a nedostalo se tak pomoci, (v života ohrožující situaci) tak udělám cokoli aby za své zkurvené nápady zaplatil. Tohle je už přez čáru.

 11. To sou ko…. A co jako jak někdo nemá kredit nějaký starý člověk to aby jsi zavolal pomoc jsi zaplatí za to ještě a čas policisty který věnuje čas na tel. Tak pak naco se platí daně pro srandu. Ať už tahne do háje. Jen chrt a dement zpoplatni linky první pomoci které mají pomáhat.!!!! Zavolám PČR jak budu potřebovat pomoc a pak se ne doplatím vyúčtování na paušálu… Babiš vypadni z vlády!!! Hňupe!! I z téma co za tebou stojí z tímto návrhem.!!!

 12. at jde Babiš ke cvokaři!!!! Kdyby přestali dávat statisíce přivandrovalcům, co nikdy nebudou dělat , nemuseli by zpoplatňovat pro lidi životně důležité linky , na kterých závisí kolikrát život. Vždyť je to absurdní !!!! Představte si situaci, kdy člověk nebude mít peníze a bude si muset přivolat záchranku . Starší lidi většinou mají telefony na dobíjení kreditu a ne na paušál. Ty pak můžou klidně zdechnout , že jo ? Hlavně , že má tahle zasraná vláda plno peněz pro migranty, co jsem táhnou jen kvůli dávkám. Je mi z Babiše a z celý vlády akorát na blití!!!!

 13. Celé je to vymyšlená kokotina, ať žije tenhle server. Až budu mít čas, tenhle server pošlu nějakým cíleným DoS útokem k zemi.
  Je mi trapně za lidi , co něco takového čtou a ještě tomu věří !!!§

  • Jj a nejsou fake i některý názory ? Není možný aby tolik lidí věřilo takovým blbinkám , že by byli plní nenávisti atd. Takovejma blbinám by se Babiš ani mezabýval ale hlavně že si můžou na někoho zanadávat s sve problémy na koho svést. Ps Babiš nešel do politiky hrabat peníze jak někteří jiní, už je měl ze svého podnikání a jako minystr zdravotnictví tenkrát na rozdíl od jiných něco ušetřil.

 14. Polovina národa nepoužívá hlavu, jsou to média která vydělávají na tom že mají sledovanost. Tudíž je vůbec nezajímá jestli je to pravda nebo lež. A že vypustí na povrch píčovinu napsanou za půl hodiny a s tím že zaměstnance nemusí posílat do terénu je ten největší zisk. Zkuste se zamyslet než něco začněte komentovat. Dekuji. Pavel

 15. To si snad delate srandu? V ČR žije teda dost lidí bez mozku, to čumím. Ani jsem nemusel číst na jakých jsem stránkách a pochopil jsem to. Ale čumím kolik dementních lidí v ČR je. Teď už se nedivím ničemu…

 16. Tohle je nejlepší web, co jsem za x let viděl. Poslední podobný byl kompost.CZ 🙂

  Válím se smíchy při čtení článků a pak ještě diskuse :-)))) ty generuje také redakce webu, že ano? Prosím, prosím, ať je to pravda … že to nejsou opravdové reakce ….

  :-)))