Pokus Andreje Babiše o aprílový žert se naprosto minul účinkem, když 1. dubna v 8 hodin ráno dal několika milionům lidí naději, že s okamžitou platností odstupuje z postu předsedy vlády. Když Babiš prozradil, že se jedná o vtip, Jan Hamáček podle očitých svědků utekl na toalety, kde 20 minut hlasitě vzlykal.

Andrej Babiš je hodně věcí, ale podle všeho ne dobrý vtipálek. Předsedu ANO na první dubnový den nenapadlo nic lepšího, než si vystřelit z občanů České republiky tím nejhorším možným způsobem.

V živém vstupu na tiskové konferenci oznámil, že s okamžitou platností rezignuje na post předsedy vlády. Místností se rozlehl hlasitý potlesk a lidé se začali radovat a objímat. Do kruté reality vrátil Babiš všechny zpátky, když hromově zakřičel „Apríl!“ a začal se hystericky smát.

15 lidí bylo ošetřeno záchrannou službou přímo na místě, jeden člověk byl převezen do nemocnice a nachází se ve velmi špatném stavu.

Mnoho lidí okamžitě propuklo v pláč a několik novinářů a kameramanů se jako bez duše sesunulo na zem. Celkem 15 lidem musela být okamžitě poskytnuta lékařská pomoc, jeden z účástníků osudné tiskové konference byl odvezen do nemocnice a je ve velmi vážném stavu.

1 komentář

  1. Několik milionů lidí se radovalo ?? tak to určitě :-), spíš strnuli, že by to mohla být pravda. Zapomínáte novináři, že Babiš se svou stranou ANO vede tabulky volitelnosti již několik let. Mě to náhodou připadá jako dobrý vtip, Babiš má smysl pro tzv. kameňáky. Kalousek s Bartošem -Piráti si určitě z radosti cvrkli do kalhot :-))))