“Skákal pes přes oves” ano, ale “přes zelenou louku” už ne. To je nová metodika ministerstva zdravotnictví pro odpírače očkování.

Nové pokyny pro výuku nevakcinovaných žáků prvního stupně základních škol obdržel dnes ministr školství Robert Plaga od ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Vzhledem k tomu, že České republice stále přebývá několik miliionů čipů od Billa Gatese, které se nepodařilu naočkovat žákům první až páté třídy, přichází stát s novým způsobem, jak je donutit k očkování. Ministr Adam Vojtěch představil na dnešní tiskové konferenci svůj plán.

“Pec nám spadla, pec nám spadla, kdopak nám ji postaví,” budou v hodinách zpěvu zpívat očkované i neočkované děti, ale “starý pecař není doma a mladý to neumí” už budou zpívat pouze ti očkovaní, vysvětluje ministr zdravotnictví svůj záměr. Stejný pokyn se týká i písniček “Skákal pes” a “Holka modrooká”. Omezení zpěvu pouze na na první sloky písní významně zabrání šíření koronaviru mezi školní mládeží.

“Vždycky jsme ve škole zpívali to, co nám nařídili,” obhajuje premiér Andrej Babiš nařízení své vlády. Stanovisko Pirátů redakce zjišťuje.