Sousedy si člověk nevybírá. My vám však dáváme na výběr z několika zaručených způsobů, jak se vašeho nenáviděného souseda zbavit jednou provždy. A to pouze za pomoci naprosto obyčejného holuba!

Vytrénujte holuba tak, aby vašemu sousedovi do poštovní schránky umístil lidskou nohu
Před celou akcí k noze přiložte dopis, ve kterém bude stát: „Jsem majitel holuba, jež přinesl mou nohu. Každý den doručí do vaší schránky další část mého těla. Až bude moje tělo kompletní, nakopu vám zadek.“ Nikdo nechce mít nakopaný zadek od člověka, jehož tělo po kouskách přinese holub, můžete se proto spolehnout, že váš soused se odstěhuje tak rychle, jak jen to bude možné.

Umístěte sousedovi na všechna zrcadle v jeho obydlí fotografii holuba
Vyfoťte svého holuba. Až si budete naprosto jistí tím, že je váš soused pryč, vloupejte se mu do domu, a na každá zrcadlo, které tam najdete, umístěte fotografii vašeho okřídleného parťáka. Jakmile se soused vrátí a podívá se do zrcadla, bude si myslet, že se proměnil v holuba. Pokud se podívá do zrcadla jiného – zase holub! Teď se můžete vsadit o cokoliv, že váš neoblíbený soused se co nevidět odstěhuje, aby mohl žít se svými druhy – ostatními holuby.

Naučte holuba, aby vašemu sousedovi domů nenápadně nosil hudební alba a oblečení skupiny Ortel
Nebude trvat dlouho, než si váš soused všimne hromady ohyzdných produktů z e-shopu Ortel, které se mu najednou jen tak válejí doma. Jelikož nemá ani tušení o vašem vytrénovaném holubovi, začne se domnívat, že si všechny ty věci koupil on sám. Ve chvíli, kdy mu dojde, že je pravděpodobně fanouškem kapely Ortel, odstěhuje se do maringotky poblíž ostravských dolů žít s ostatními zdegenerovanými obdivovateli Ortelu.